xibo - en to lt translation catalogue (581 entries)

en: # Layouts
lt: # Išdėstymai

en: 1 hour
lt: 1 valandą

en: 1 minute
lt: 1 minutę

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 12 hours
lt: 12 valandų

en: 1st line
lt: 1-oji eilutė

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: 4 hours
lt: 4 valandas

en: A message to display when there are no tweets returned by the search query
lt: Žinutė, rodoma kai nėra Twitter pranešimų, kuriuos galima būtų parodyti pagal paieškos kriterijų

en: API Key
lt: API raktas

en: API Secret
lt: API slaptas žodis

en: About
lt: Apie

en: About the CMS
lt: Apie turinio valdymo sistemą

en: Action Bar Display Duration
lt: Kiek laiko rodyti veiksmų juostą?

en: Action Bar Mode
lt: Veiksmų juostos rėžimas

en: Active
lt: Aktyvios

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Campaign
lt: Pridėti kompaniją

en: Add Column
lt: Pridėti stulpelį

en: Add Event
lt: Pridėti Įvykį

en: Add Help Link
lt: Pridėti pagalbos nuorodą

en: Add Layout
lt: Pridėti išdėstymą

en: Add Media
lt: Pridėti mediją

en: Add Profile
lt: Pridėti profilį

en: Add Resolution
lt: Pridėti rezoliuciją

en: Add User
lt: Pridėti vartotoją

en: Add Webpage
lt: Pridėti puslapį

en: Add a new Campaign
lt: Pridėti naują kompaniją

en: Add a new Help page
lt: Pridėti naują pagalbos puslapį

en: Add a new User
lt: Pridėti naują vartotoją

en: Add files
lt: Pridėti failų

en: Admin Password
lt: Administratoriaus slaptažodis

en: Admin Username
lt: Administratoriaus prisijungimo vardas

en: Admin email address
lt: Administratoriaus el.pašto adresas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Advanced
lt: Pažengęs

en: Advice
lt: Patarimas

en: All
lt: Viskas

en: Allow PHP to open external URLs
lt: Leisti PHP atverti išorines nuorodas

en: Allow usage tracking?
lt: Leisti naudojimo statistiką?

en: Allowable Attributes
lt: Leidžiami atributai

en: An optional description
lt: Aprašymas (neprivaloma)

en: Android / Linux Command
lt: Android / Linux komanda

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want to logout this user?
lt: Ar tikrai norite atjungti šį vartotoją?

en: Ask a question
lt: Kalusti klausimo

en: Assign
lt: Priskirti

en: Assign Files
lt: Priskirti failus

en: Assignable
lt: Priskiriama

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Automatic Restart
lt: Perkrauti automatiškai

en: Automatically Restart the application if we detect it is not visible.
lt: Automatiškai perkrauti programą jei aptikta kad ji nematoma.

en: Available
lt: Pasiekiamas

en: Background Colour
lt: Fono spalva

en: Background thumbnail
lt: Fono miniatiūra

en: Bandwidth
lt: Srautas

en: Best Fit
lt: Geriausias talpinimas

en: Blacklist Videos?
lt: Įtraukti video į juodajį sąrašą?

en: Bosnian
lt: Bosnijos

en: Bottom
lt: Apačioje

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
lt: Transliacijos adresas netinka

en: Browser
lt: Naršyklė

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
lt: CIDR potinklio kaukė nėra skaičius tarp 0 ir 32

en: CMS Secret Key
lt: TVS Slaptas raktas

en: CMS Theme
lt: TVS tema

en: CSV Import
lt: CSV įkėlimas

en: Cache Period
lt: Puodelio laikotarpis

en: Cache Period for Images
lt: Puodelio amžius paveikslėliams

en: Campaigns
lt: Kompanijos

en: Can not have a display without a name
lt: Negali būti vaizdinio be pavadinimo

en: Can this module be assigned to a Layout?
lt: Šis modulis gali būti priskirtas išdėstymui?

en: Can't create ZIP. Error Code:
lt: Nepavyksta sukurti ZIP failo. Klaidos kodas:

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel upload
lt: Atšaukti Įkėlimą

en: Category
lt: Kategorija

en: Centre
lt: Centruoti

en: Cleaning up old revisions of media will result in any unused media revisions being permanently deleted.
lt: Valant senąsias medijos versijas, nenaudojami medijos failai bus ištrinti visiems laikams.

en: Clock Type
lt: Laikrodžio tipas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Collect and Save Data
lt: Surinkti ir išsaugoti duomenis

en: Collect interval
lt: Surinkimo intervalas

en: Colour
lt: Spalva

en: Column Order
lt: Stulpelio eiliškumas

en: Column Type
lt: Stulpelio tipas

en: Columns Available
lt: Galimi stulpeliai

en: Columns Selected
lt: Pasirinkti stulpeliai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Count
lt: Skaičius

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Create a log file on disk in this location. Please enter a fully qualified path.
lt: Sukurti žurnalo failą diske nurodytoje vietoje. Prašome įvesti patvirtintą kelią iki katalogo.

en: Current Layout
lt: Dabartinis išdėstymas

en: Cursor Start Position
lt: Kursoriaus pradžios pozicija

en: Custom Style Sheets
lt: Savitas stilius

en: Daily
lt: Kasdien

en: Dashboard
lt: Valdymo Skydas

en: Data Type
lt: Duomenų tipas

en: Database Name
lt: Duombazės pavadinimas

en: Database Password
lt: Duombazės slaptažodis

en: Database Username
lt: Duombazės vartotojas

en: Date
lt: Data

en: Day
lt: Diena

en: December
lt: Gruodis

en: Default
lt: Numatyta

en: Default Language
lt: Numatytoji kalba

en: Default Layout
lt: Numatytasis išdėstymas

en: Default Profile?
lt: Numatytasis profilis?

en: Default User Type
lt: Numatytasis vartotojų tipas

en: Delete
lt: Naikinti

en: Delete Campaign
lt: Naikinti akciją

en: Delete Event.
lt: Naikinti įvykį.

en: Delete Help Link
lt: Naikinti pagalbos nuorodą

en: Delete Media
lt: Naikinti turinį

en: Delete all items owned by this User?
lt: Pašalinti viską kas priklauso šiam vartotojui?

en: Delete any associated data?
lt: Ištrinti visus susietus duomenis?

en: Delete the old version?
lt: Ištrinti seną versiją?

en: Delete this Column?
lt: Naikinti šį stulpelį?

en: Delete this region?
lt: Naikinti šį regioną?

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description can not be longer than 254 characters
lt: Aprašymas negali būti ilgesnis kaip 254 simboliai

en: Design
lt: Išvaizda

en: Detect language?
lt: Aptikti kalbą?

en: Detect the browser language?
lt: Aptikti kalbą naudojamą naršyklėje?

en: Direction
lt: Kryptis

en: Disable Date Sort
lt: Išjungti rūšiavimą pagal datą

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Display
lt: Rodinys

en: Display Activity
lt: Rodyti aktyvumą

en: Display Group
lt: Rodinių grupės

en: Display Order
lt: Rodymo eiliškumas

en: Display Settings
lt: Rodinio nuostatos

en: Display is up to date
lt: Rodinys atnaujintas

en: Display's Hardware Key
lt: Rodinio aparatūros raktas

en: Displays
lt: Rodiniai

en: Distance
lt: Atstumas

en: Done.
lt: Baigta.

en: Double buffering helps smooth the playback but should be disabled if graphics errors occur
lt: Dvigubas buferis padeda sušvelninti vaizdą, bet ištikus klaidoms turėtų būti išjungtas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download Window End Time
lt: Atsisiuntimo lango pabaigos laikas

en: Download Window Start Time
lt: Parsisiuntimo lango pradžios laikas

en: Downtime
lt: Prastovos

en: Duration
lt: Trukmė

en: Duration for Empty Layouts
lt: Laikas tuštiems šablonams

en: Duration is per item
lt: Trukmė yra kiekvienam elementui

en: Dutch
lt: Danų

en: East
lt: Rytai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Campaign
lt: Redaguoti akciją

en: Edit Clock
lt: Redaguoti laikrodį

en: Edit Column
lt: Redaguoti stulpelį

en: Edit Event
lt: Redaguoti Įvykį

en: Edit Help Link
lt: Redaguoti pagalbos nuorodą

en: Edit Layout
lt: Redaguoti išdėstymą

en: Edit Local Video
lt: Redaguoti vietinį video

en: Edit Module
lt: Redaguoti modulį

en: Edit Profile
lt: Redaguoti profilį

en: Edit Shell Command
lt: Redaguoti komandą

en: Edit Text
lt: Redaguoti tekstą

en: Effect
lt: Efektas

en: Email
lt: el.pašto adresas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email Alert
lt: El.pašto pranešimai

en: Email Alerts
lt: El.pašto perspėjimai

en: Empty
lt: Tuščia

en: Empty Region
lt: Tuščias regionas

en: Enable Double Buffering
lt: Įgalinti dvigubą buferį

en: Enable Email Alerts?
lt: Įgalinti pranešimus el.paštu?

en: Enable Maintenance?
lt: Įgalinti priežiūros rėžimą?

en: Enable Mouse
lt: Įgalinti Pelės žymeklį

en: Enable PowerPoint?
lt: Įgalinti PowerPoint?

en: Enable Shell Commands
lt: Įgalinti komandinės eilutės komandas

en: Enable Wake on LAN
lt: Įgalinti pažadinimą tinklu

en: Enable stats reporting?
lt: Įgalinti statistikos rapotravimą?

en: Enable the Shell Command module.
lt: Įgalinti komandinės eilutės komandų modulį.

en: Enable the mouse.
lt: Įgalinti Pelės žymeklį.

en: Enable?
lt: Įgalinti?

en: Enabled
lt: Įgalinta

en: Enabled for In
lt: Įgalinta Įėjimui

en: Enabled for Out
lt: Įgalinta Išėjimui

en: Enabled?
lt: Įgalinta?

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: End of the Feed
lt: Srauto pabaiga

en: English
lt: Anglų

en: Enter text...
lt: Įveskite tekstą...

en: Enter your API Key from Twitter.
lt: Įveskite API raktą iš Twitter.

en: Enter your API Secret from Twitter.
lt: Įveskite Twitter API slaptažodį.

en: Error
lt: Klaida

en: Expire Modified Layouts immediately on change. This means a layout can be cut during playback if it receives an update from the CMS
lt: Modifikuojant šablonus jų galiojimo laikas pasibaigia iš karto po pakeitimo. Tai reiškia kad atvaizdavimas gali būti nutrauktas jei grotuvas gaus atnaujinimą iš turinio valdymo sistemos

en: Expire Modified Layouts?
lt: Modifikuotiems išdėstymams baigiasi galiojimo laikas?

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export Database Backup
lt: Eksportuoti duomenų bazės atsarginę kopiją

en: Export Statistics
lt: Eksportuoti nustatas

en: Fade
lt: Išblukinti

en: Failure
lt: Nepavyko

en: February
lt: Vasaris

en: File Name
lt: Failo vardas

en: File does not exist
lt: Failas neegzistuoja

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Flip Horizontal
lt: Apversti horizontaliai

en: Flip Vertical
lt: Apversti vertikaliai

en: Font
lt: Šriftas

en: Force HTTPS?
lt: Priverstinai naudoti HTTPS?

en: Formula
lt: Formulė

en: French
lt: Prancūzų

en: From Date
lt: Nuo datos

en: Full Article
lt: Visas straipsnis

en: Function
lt: Funkcija

en: General
lt: Pagrindiniai

en: Generic File
lt: Paprastas failas

en: German
lt: Vokiečių

en: Group
lt: Grupė

en: Groups
lt: Grupės

en: HTML to Embed
lt: Įterptas HTML

en: Has Direction
lt: Turi krįptį

en: Has Duration
lt: Turi trukmę

en: Heading
lt: Antraštė

en: Height
lt: Aukštis

en: Height must be greater than 0
lt: Aukštis turi būti didesnis nei 0

en: Help
lt: Pagalba

en: Help Links
lt: Pagalbos nuorodos

en: Homepage
lt: Pagrindinis puslapis

en: Homepage for this user. This is the page they will be taken to when they login.
lt: Vartotojo pagrindinis puslapis. Vartotojas bus nukreiptas į šį puslapį po prisijungimo.

en: Host
lt: Domenas

en: Hourly
lt: Kas valandą

en: Hours
lt: Valandos

en: How long should the Action Bar be shown for, in seconds?
lt: Kaip ilgai turi būti rodoma veiksmų juosta (sekundėmis)?

en: How often should the Player check for new content.
lt: Kaip dažnai grotuvas tudėtų tikrinti turinio atnaujinimų.

en: How should the action bar behave?
lt: Kaip turi funcionuoti veiksmų juosta?

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IP Address Incorrectly Formed
lt: IP adresas neteisingo formato

en: Ignore first row?
lt: Ignoruoti pirmąją eilutę?

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Import
lt: Įkelti

en: Import CSV
lt: Įkelti CSV

en: Import Tags?
lt: Importuoti žymas?

en: Initial User Group
lt: Pradinė vartotojų grupė

en: Interval
lt: Intervalas

en: Italian
lt: Italų

en: Item
lt: Elementas

en: Items per page
lt: Elementų puslapyje

en: January
lt: Sausis

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Landscape
lt: Gulsčias

en: Language
lt: Kalba

en: Large File Uploads
lt: Didelių failų įkėlimas

en: Last Accessed
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Latest News
lt: Naujienos

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Layout Permissions
lt: Išdėstymo leidimai

en: Layouts
lt: Išdėstymai

en: Left Coordinate
lt: Kairioji koordinatė

en: Library
lt: Biblioteka

en: Library Location
lt: Bibliotekos vieta

en: Library Media
lt: Bibliotekos medija

en: Library Size
lt: Bibliotekos dydis

en: Library Size Limit
lt: Bibliotekos dydžio limitas

en: Library Tidy Complete
lt: Bibliotekos tvarkymas baigtas

en: Library Usage
lt: Bibliotekos naudojimas

en: Licence
lt: Licenzija

en: Limit the number of log files uploaded concurrently
lt: Ribokite žurnalų, įkėlimo tuo pačiu metu, kiekį.

en: Link
lt: Nuoroda

en: List Content
lt: Turinio sąrašas

en: Local Video
lt: Vietinis video

en: Location
lt: Vietovė

en: Location of the Manual
lt: Žinyno vieta

en: Log
lt: Žurnalas

en: Log Level
lt: Žurnalo išsamumo lygis

en: Log file path name.
lt: Žurnalo dokumento vieta.

en: Logged In
lt: Prisijungę

en: Login
lt: Prisijungti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Logout User
lt: Atjungti Vartotoją

en: Logs
lt: Žurnalai

en: Lower Row Limit
lt: Apatinės eilutės limitas

en: Mac Address
lt: Mac adresas

en: Maintenance Key
lt: Priežiūros raktas

en: Manual
lt: Žinynas

en: Manual Position
lt: Ranka nustatoma pozicija

en: March
lt: Kovas

en: Marquee Down
lt: Judėti žemyn

en: Marquee Left
lt: Judėti į kairę

en: Marquee Right
lt: Judėti į dešinę

en: Marquee Up
lt: Judėti aukštyn

en: Max Log Age
lt: Maksimalus žurnalo amžius

en: Maximum concurrent downloads
lt: Maksimalus skaičius atsisiuntimų tuo pačiu metu

en: May
lt: Gegužė

en: Media
lt: Medija

en: Media Permissions
lt: Medijos leidimai

en: Message
lt: Žinutė

en: Middle
lt: Viduryje

en: Minutes
lt: Minutės

en: Missing API Key
lt: Trūksta programos rakto

en: Missing API Secret
lt: Trūksta programos slapto kodo

en: Missing dataSetColumnTypeId
lt: Trūksta dataSetColumnTypeId

en: Missing dataSetId
lt: Trūksta dataSetId

en: Missing dataTypeId
lt: Trūksta dataTypeId

en: Missing name
lt: Trūksta pavadinimo

en: Missing the admin password.
lt: Trūksta administratoriaus slaptažodžio.

en: Missing the admin username.
lt: Trūksta administratoriaus vartotojo vardo.

en: Missing the library location.
lt: Trūksta bibliotekos vietos.

en: Missing the server key.
lt: Trūksta serverio rakto.

en: Missing type
lt: Trūksta tipo

en: Mixed
lt: maišyta

en: Module has not set the description
lt: Modulis yra be aprašymo

en: Modules
lt: Moduliai

en: Modules available to Install
lt: Moduliai, kuriuos galima įdiegti

en: Month
lt: Mėnuo

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: More Statistics
lt: Daugiau statistikos

en: Multi Display
lt: Daugelis ekranų

en: Multiple Items Selected
lt: Pasirinkta daugelis elementų

en: Mute?
lt: Užtildyti?

en: My Applications
lt: Mano programos

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name must be between 1 and 50 characters
lt: Pavadinimas turi būti nuo 1 iki 50 simbolių

en: Name of the Region
lt: Regiono pavadinimas

en: New Password
lt: Naujasis slaptažodis

en: Next
lt: Kitas

en: No
lt: Ne

en: No IP Address Specified
lt: Nenurodytas joks IP adresas

en: No columns
lt: Nėra stulpelių

en: No display groups selected
lt: Nepasirinktos išvaizdos grupės

en: No regions present
lt: Regionų nerasta

en: No tweets
lt: Nėra Twitter žinučių

en: None
lt: Nėra

en: North
lt: Šiaurė

en: North East
lt: Šiaurės Rytai

en: North West
lt: Šiaurės vakarai

en: Not a folder
lt: Ne katalogas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Notify current layout
lt: Pranešti dabartiniam išdėstymui

en: November
lt: Lapkritis

en: Number
lt: Skaičius

en: October
lt: Spalis

en: Offset Left
lt: Kraštinė iš kairės

en: Offset Top
lt: Kraštinė iš viršaus

en: Only Unused
lt: Tik nenaudota

en: Only Used
lt: Tik naudota

en: Open the Manual in a new Window
lt: Atverti žinyną naujame lange

en: Optional Stylesheet
lt: Pasirinktinas Stilius

en: Options
lt: Nustatymai

en: Order
lt: Eiliškumas

en: Order Changed
lt: Eiliškumas pakeistas

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Overwrite existing data?
lt: Perrašyti esamus duomenis?

en: Owner
lt: Savininkas

en: PDO support with MySQL drivers must be enabled in PHP.
lt: PDO palaikymas su MySQL tvarkyklėmis turėtų būti įgalinta PHP konfigūracijoje.

en: PHP DOM XML extension to function.
lt: PHP DOM XML plėtinio funkcionalumas.

en: PHP DOM core functionality enabled.
lt: PHP DOM pagrindinis funkcionalumas įgalintas.

en: PHP Gettext support to function.
lt: PHP Gettext palaikymas funkcijose.

en: PHP JSON extension required to function.
lt: PHP JSON papildinys reikalingas funkcionalumui.

en: PHP PCRE support to function.
lt: PHP PCRE palaikymas funkcijose.

en: PHP SOAP extension required to function.
lt: PHP SOAP papildinys reikalingas funkcionalumui.

en: PHP Version
lt: PHP Versija

en: PHP version %s or later required.
lt: Reikalinga %s arba vėlesnė PHP versija.

en: Page
lt: Puslapis

en: Page Height
lt: Puslapio aukštis

en: Page Width
lt: Puslapio plotis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password Changed
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Password Protect Settings
lt: Apsaugoti nustatymus slaptažodžiu

en: Per Minute
lt: Kas Minutę

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Please enter a Password.
lt: Prašome įvesti slaptažodį.

en: Please enter a display group name
lt: Prašome įrašyti rodymo grupės pavadinimą

en: Please enter a duration
lt: Prašome įvesti trukmę

en: Please enter a search term
lt: Įveskite ieškomą žodį ar fragmentą

en: Please enter your new password
lt: Prašome įvesti naująjį slaptažodį

en: Please press the back button in your browser.
lt: Prašome paspausti mygtuką "Atgal" savo naršyklėje.

en: Please provide a column heading.
lt: Prašome nurodyti stulpelio antraštę.

en: Please provide your credentials
lt: Prašome įvesti prisijungimo duomenis

en: Please repeat the new Password.
lt: Prašome pakartoti naujajį slaptažodį

en: Please save this file to your PC.
lt: Prašome išsaugoti šį failą savo kompiuteryje.

en: Polish
lt: Lenkų

en: Popular
lt: populiarūs

en: Portrait
lt: Stačias

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Prev
lt: Buvęs

en: Preview Enabled
lt: Peržiūra įgalinta

en: Preview Enabled?
lt: Peržiūra įgalinta?

en: Preview Layout
lt: Išdėstymo peržiūra

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Provide a Password which will be required to access settings
lt: Nurodykite slaptažodį, kuris bus reikalingas norint keisti nustatymus.

en: Recent
lt: Naujausi

en: Recreate the Problem in a new window.
lt: Atkurti problemą naujame lange.

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Regionas

en: Region Options
lt: Regiono parametrai

en: Remove URLs?
lt: Pašalinti internetines nuorodas?

en: Remove all media not currently in use?
lt: Pašalinti visą turinį kuris šiuo metu yra niekur nenaudojamas?

en: Remove old revisions
lt: Pašalinti senas versijas

en: Repeat every
lt: Kartoti

en: Repeat the new Password for this user.
lt: Pakartokite naujajį slaptažodį šiam vartotojui.

en: Repeats
lt: Kartojimai

en: Report Fault
lt: Pranešti apie klaidą

en: Request Screen Shot
lt: Užklausti ekrano vaizdą

en: Requires PHP FileInfo support to function. If you are on Windows you need to enable the php_fileinfo.dll in your php.ini file.
lt: PHP FileInfo papildinys reikalingas funkcionalumui. Jei jūsų serveris dirba Windows sistemoje, jums reikia įgalinti php_fileinfo.dll serverio php.ini nustatymų faile.

en: Reshow welcome
lt: Parodyti pasisveikinimą dar kartą

en: Resolution
lt: Rezoliucija

en: Resolutions
lt: Rezoliucijos

en: Retest
lt: Bandyti iš naujo

en: Retype New Password
lt: Pakartokite naujajį slaptažodį

en: Reverse Landscape
lt: Apverstas gulščias

en: Reverse Portrait
lt: Apverstas stačias

en: Right
lt: Dešinėje

en: Rows per page
lt: Eilučių puslapyje

en: Run through the library and remove unused and unnecessary files
lt: Prabėgti per biblioteką ir pašalinti nenaudojamus ir nereikalingus failus

en: Russian
lt: Rusų

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Template
lt: Išsaugoti Šabloną

en: Save this Layout as a Template?
lt: Išsaugoti šį išdėstymą kaip šabloną?

en: Scale Percentage
lt: Mastelis procentais

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Schedule Event
lt: Suplanuoti įvykį

en: Schedule Now
lt: Suplanuoti dabar

en: Screen Dimensions
lt: Ekrano matmenys

en: Screen shot interval
lt: Ekrano vaizdo intervalas

en: Screen shot?
lt: Ekrano vaizdas?

en: Scroll Horizontal
lt: Slinkti horizontaliai

en: Scroll Vertical
lt: Slinkti vertikaliai

en: Search Term
lt: Paieškos kriterijus

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Selecting this option will remove any media that is not currently being used in Layouts or linked to Displays. This process cannot be reversed.
lt: Šis pasirinkimas leidžia pašalinti visą turinį, kuris nėra naudojamas jokiuose išdėstymuose arba kituose ekranuose. Šis procesas negali negražinamas.

en: Sending email address
lt: El.pašto adresas, iš kurio siunčiama

en: September
lt: Rugsėjis

en: Server Key
lt: Serverio raktas

en: Server Mode
lt: Serverio rėžimas

en: Sessions
lt: Sesijos

en: Set the orientation of the device (portrait mode will only work if supported by the hardware) Application Restart Required.
lt: Nustatykite įrenginio orientacija (portreto rėžimas veiks tik jei įrenginys palaiko tokį rėžimą). Nustačius reikia paleisti programą iš naujo.

en: Setting
lt: Nusttatymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings Updated
lt: Nustatymai atnaujinti

en: Shell Command Allow List
lt: Leistinų komandų Komandinėje eilutėje sąrašas

en: Should Videos we fail to play be blacklisted and no longer attempted?
lt: Vaizdo įrašus kurių nepavyko parodyti įtraukti į juodajį sąrašą ir nebandyti pakartotinai paleisti?

en: Should the application icon be shown in the task bar?
lt: Ar programos ikona turėtų būti matoma užduočių juostoje?

en: Should the application send proof of play stats to the CMS.
lt: Ar grotuvas privalo siųsti grojimo ataskaitas turinio valdymo sistemai.

en: Should the video be muted?
lt: Ar užtildyti video?

en: Show
lt: Rodyti

en: Show the icon in the task bar?
lt: Rodyti ikoną užduočių juostoje?

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Single Display
lt: Vienas ekranas

en: Size
lt: Dydis

en: Sorry this function is disabled.
lt: Atsiprašome, ši funkcija išjungta.

en: Sorry, no items have been selected.
lt: Atsiprašome, bet nepasirinktas joks elementas.

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.
lt: Atsiprašome, tačiau tiesioginė prieiga prie šio puslapio jums uždrausta.

en: Source
lt: Šaltinis

en: South
lt: Pietūs

en: South East
lt: Pietryčiai

en: South West
lt: Pietvakariai

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Speed
lt: Greitis

en: Start
lt: Pradėti

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Start delay for device start up
lt: Pradžios delsa paleidimo metu

en: Start during device start up?
lt: Paleisti kartu su kompiuteriu?

en: Start of the Feed
lt: Srauto pradžia

en: Start upload
lt: Pradėti Įkėlimą

en: Statistics
lt: Statistika

en: Status
lt: Būsena

en: Storage Available
lt: Galima vieta

en: Storage Free %
lt: Laisvos vietos %

en: Storage Total
lt: Iš viso vietos

en: Store HTML resources on the Internal Storage?
lt: Saugoti HTML resursus vietiniame diske?

en: Store all HTML resources on the Internal Storage? Should be selected if the device cannot display text, ticker, dataset media.
lt: Saugoti visus HTML resursus vietinėje saugykloje? Pasirinkti jei neįmanoma parodyti dinaminio teksto arba duomenų grupės.

en: Stretch
lt: Ištempti

en: String
lt: Simbolis

en: Strip Tags
lt: Iškirpti žymas

en: Success
lt: Pavyko

en: Support for uploading large files is recommended.
lt: Didelių failų įkėlimo palikymas rekomenduojamas.

en: Tag
lt: Žyma

en: Tags
lt: Žymos

en: Template
lt: Šablonas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Test
lt: Išbandyti

en: Text
lt: Tekstas

en: Text direction
lt: Teksto kryptis

en: The CMS has already been installed. Please contact your system administrator.
lt: Ši turinio valdymo sistema jau įdiegta. Prašome susisiekti su sistemos administratoriumi.

en: The Email Address for this user.
lt: Vartotojo el.pašto adresas.

en: The Height of the Display Window. 0 means full height.
lt: Rodomo lango aukštis. Maksimaliam aukščiui įvesti 0.

en: The Library Location you have picked is not writeable
lt: Į bibliotekos vietą, kurią nustatėte, negalima rašyti.

en: The Link to open for this help topic and category
lt: Nuorodos adresas šiai pagalbos nuorodos temai ir kategorijai

en: The Location (URL) of the webpage
lt: Puslapio vietos adresas

en: The Login Name of the user.
lt: Vartotojo prisijungimo vardas.

en: The Name of the Template - (1 - 50 characters)
lt: Šablono pavadinimas - (nuo 1 iki 50 simbolių)

en: The Password for this user.
lt: Vartotojo slaptažodis.

en: The Topic for this Help Link
lt: Šios pagalbos nuorodos tema

en: The Width of the Display Window. 0 means full width.
lt: Rodomo lango plotis. Maksimaliam pločiui įvesti 0.

en: The duration between status screen shots in minutes. 0 to disable. Warning: This is bandwidth intensive.
lt: Laiko tarpas tarp ekrano vaizdo atnaujinimų minutėmis. 0 jei norite išjungti. DĖMESIO: Ši funkcija reikalauja didelio srauto.

en: The end of the time window to connect to the CMS and download updates.
lt: Laiko tarpo, kuomet prisijungiama prie turinio valdymo sistemos ir atsisiunčiami naujinimai, pabaiga.

en: The end of the time window to install application updates.
lt: Laiko tarpo, kada galima įdiegti atnaujinimus, pabaiga.

en: The left pixel position the display window should be sized from.
lt: Pikselio kairėje koordinatė nuo kurio turėtų būti skaičiuojamas dydis.

en: The new Password for this user.
lt: Naujasis slaptažodis šiam vartotojui.

en: The number of log files to upload concurrently. The lower the number the longer it will take, but the better for memory usage.
lt: Žurnalų kiekis įkeliamas vienu metu. Kuo mažesnis skaičius tuo ilgiau tai užtruks, tačiau bus naudojama mažiau darbinės atminties.

en: The number of seconds to wait before starting the application after the device has started. Minimum 10.
lt: Laikas sekundėmis kiek reikia uždelsti programą po įrenginio paleidimo. Mažiausiai 10 sekundžių

en: The start of the time window to connect to the CMS and download updates.
lt: Laiko tarpo, kuomet prisijungiama prie turinio valdymo sistemos ir atsisiunčiami naujinimai, pradžia.

en: The start of the time window to install application updates.
lt: Laiko tarpo, kada galima įdiegti atnaujinimus, pradžia.

en: The starting point from the left in pixels
lt: Pradžios taškas iš kairės pikseliais

en: The starting point from the top in pixels
lt: Pradžios taškas iš viršaus pikseliais

en: The theme "%s" does not exist
lt: Išvaizdos tema "%s" neegzistuoja

en: The top pixel position the display window should be sized from.
lt: Viršutinė pixelio, nuo kurio bus skaičiuojamas dydis, koordinatė.

en: Theme
lt: Tema

en: There are no tweets to display
lt: nėra jokių Twitter pranešimų, kuriuos būtų galima parodyti

en: There is a problem with this installation. "install.php" should be deleted.
lt: Aptikta problema su įdiegimo procesu. Failas "install.php" turėtų būti ištrintas.

en: There is already a user with this name. Please choose another.
lt: Toks vartotojas jau yra. Pasirinkite kita vartotojo vardą.

en: This Layout is ready to play
lt: Šis išdėstymas paruoštas rodymui

en: This enables import / export of layouts.
lt: Tai įgalina išdėstymų įkėlimą/iškėlimą.

en: This enables us to get a list of time zones supported by the hosting server.
lt: Įgalina sarašo laiko juostų, palaikomų serverio, gavimą.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
lt: Tai sukurs atsarginę jūsų duomenų bazės kopiją kurią vėliau bus galima atkurti importavimo funkcija.

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Tidy Library
lt: Tvarkyti biblioteką

en: Tidy Logs
lt: Sutvarkyti žurnalą

en: Tidy Stats
lt: Sutvarkyti statistiką

en: Tidying the Library will delete any temporary files. Are you sure you want to proceed?
lt: Tvarkant biblioteką bus ištrinti laikinieji failai. Ar tikrai norite tęsti?

en: Tile Slide
lt: Slinkti plyteles

en: Timezone
lt: Laiko zona

en: Title
lt: Antraštė

en: To Date
lt: Iki datos

en: Today
lt: Šiandien

en: Top Coordinate
lt: Viršutinė koordinatė

en: Topic
lt: Tema

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Transitions
lt: Perėjimai

en: Troubleshooting
lt: Problemų šalinimas

en: Truncate
lt: Naikinti

en: Truncate the Log
lt: Naikinti žurnalą

en: Turn ON full auditing and debugging.
lt: Įjungti pilną revizavimą ir derinimą.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
lt: Išjungti pilną revizavimą ir derinimą.

en: Type
lt: Tipas

en: Unable to open ZIP
lt: Nepavyksta atverti ZIP failo

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Units
lt: Vienetai

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: Until
lt: Iki

en: Update Interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Update Window End Time
lt: Lango atnaujinimo pabaigos laikas

en: Update Window Start Time
lt: Atnaujinimo lango pradžios laikas

en: Upper Row Limit
lt: Viršutiės eilutės limitas

en: User
lt: Vartotojas

en: User Group Name cannot be empty.
lt: Vartotojų grupės pavadinimas negali būti tuščias.

en: User Groups
lt: Vartotojų Grupės

en: User Logged Out.
lt: Vartotojas atjungtas.

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Type
lt: Vartotojo tipas

en: Username or Password incorrect
lt: Vartotojo vardas arba slaptažodis buvo neteisingai įvesti

en: Users
lt: Vartotojai

en: Valid Extensions
lt: Galimi plėtiniai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Verify All
lt: Patvirtinti visus

en: Verify all modules have been installed correctly.
lt: Įsitikinkite, kad visi moduliai buvo įdiegti teisingai.

en: Version
lt: Versija

en: Vertical Align
lt: Vertikalus lygiavimas

en: Video Path
lt: Video vieta

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View Columns
lt: Peržiūrėti stulpelius

en: View Data
lt: Peržiūrėti duomenis

en: View Library
lt: Rodyti biblioteką

en: View Permission Only
lt: Tik peržiūros leidimai

en: Wake On LAN
lt: Pabusti per tinklą

en: Wake on LAN
lt: Atsibusti per LAN tinklą

en: Wake on Lan is enabled, but you have not specified a time to wake the display
lt: Funkcija pažadinti per tinklą įjungta, tačiau jūs nenurodėte laiko kada reikėtų pažadinti rodinį

en: Weather Template
lt: Oro temperatūros šablonas

en: Week
lt: Savaitė

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: West
lt: Vakarai

en: What is the initial user group for this user?
lt: Kokia bus pradinė vartotojų grupė šiam vartotojui?

en: Width
lt: Plotis

en: Width must be greater than 0
lt: Plotis turi būti didesnis nei 0

en: Windows Command
lt: Windows komanda

en: With Selected
lt: Veiksmai su pasirinktais elementais

en: Year
lt: Metai

en: Yearly
lt: Kasmet

en: Yes
lt: Taip

en: You must enter a duration.
lt: Jūs turite įvesti trukmę.

en: You should also manually take a backup of your library.
lt: Jūs taip pat turėtumėte pasidaryti savo bibliotekos atsarginę kopiją.

en: Your library is full. Library Limit: %s K
lt: Jūsų biblioteka pilna. Bibliotekos limitas: %s K

en: Your password does not meet the required complexity
lt: Jūsų slaptažodis netatitinka privalomo sudėtingumo lygio

en: cURL extension is required for Twitter
lt: cURL plėtinys reikalingas norint naudotis Twitter naujienų srautu

en: cURL is used to fetch data from the Internet or Local Network
lt: cURL naudojamas duomenų iš interneto arba intraneto paėmimui
